Číslo 66 | 24. listopadu 2022
Stáhnout PDF verzi

titulní strana


Týdeník FORUM se od ledna změní na měsíčník


Od ledna 2024 měníme periodicitu týdeníku na měsíčník, který jak se patří posílíme, aby se svým provedením co nejvíce vyrovnal vysokým čtenářským nárokům. Bude jiný. Luxusní, větší, bude mít více stran a zajímavější grafiku. Naše malé vydavatelství čelí těžké době a náklady na tisk a doručování v týdenní periodicitě nemůžeme pokrýt z výnosů prodeje a reklamy. Proto musíme přistoupit k této úpravě. Věříme, že změnu přijmete s pochopením a že budete spokojeni s tím, co vám dodáme do schránek a trafik.

Chceme přinést něco navíc, něco hlubšího, analytičtějšího a naprosto jedinečného. Chceme klást akcent na brilantní texty o české i světové politice a budeme se nadále věnovat zejména vitalitě a udržitelnosti západního konceptu svobody. Komentáře, analýzy, rozhovory. Zachováme a rozšíříme řadu vašich oblíbených rubrik, jako je Nová Orientace, kultura, historie, přinášet budeme témata ze společnosti i autorské reportáže. To všechno v originálním balení většího formátu novin, které se vám, jak doufáme, budou dobře číst.

Je samozřejmé, že každému předplatiteli, který o to požádá, vrátíme peníze za předplatné čísel Týdeníku, která ještě neobdržel. Předplatitelé, kteří se rozhodnou nám zachovat přízeň, budou automaticky dostávat měsíčník FORUM24 PLUS, a to s prodlouženým předplatitelským cyklem. Každého budeme informovat individuálně. Cena předplatného bude nadále 590 Kč za rok, jedno číslo bude stát 55 Kč. Doufáme zároveň, že si nový formát našich novin najde rovněž předplatitele nové.

Prosíme, podporujte nadále naši práci. Všichni předplatitelé budou dostávat týdenní newsletter s výběrem našich nejlepších článků a s informacemi o našich veřejných akcích, kterých chystáme daleko víc tak, jako tomu bylo doposud. Rozhodně se nemusíte bát toho, že bychom snad v naší práci jakkoli polevili. Nezávislá média, která za sebou nemají žádné miliardáře a oligarchy, čelí z ekonomického hlediska těžké době. Jsme vděční, že se můžeme těšit mimořádně velké podpoře našich čtenářů, díky nimž jsme zvládli i horší situace. Za vaši podporu všem našim příznivcům moc děkujeme.

Bližší informace poskytneme našim čtenářům na [email protected].